Insane take. You can get way better for way cheaper. From the top of my head
this, water(just drink from a nearby tap) and an apple or banana is about 3 dollars. And I wasn't trying to minimize costs.
Here is a translation and calculation of the nutritional value of the product I linked:
Energy=560kcal
Fat=20g
Saturated fat=9.6g
Carbohydrates=60g
Sugar=2.4g
Fibers=2.8g
Protein=28.8g
Salt=3.44g
Compared to Lunchlies:
Also I don't know the what Lunchies are made of, but the product I linked is only made of wheat, water, (lactose free) milk, beef, egg, (lactose free) double cream, iodized salt and white pepper.